Elektromanyetik radyasyona karşı %99 koruma ve yutma özelliği ile kimyasal veya kanserojen hiçbir madde içermeyen, yıkama ve eskime ile özelliğini kaybetmeyen, hijyenik, İTÜ de geliştirilmiş, Tübitak patent korumalı EM Radyasyon koruyucu perde. (1 Metretül=100X300cm) Sertifika ile teslim.

Elektromanyetik radyasyon kaynaklarını 10 kat uzağa taşıyın. Sevdiklerinizi koruyun.

Kaliteli bir yaşam sağlık ile başlar…

Kalite Sertifikası

● %99 koruma etkinliği;

EMCARE perdeleri, sizi ve sevdiklerinizi korumak için çevremizde baz istasyonları ve yüksek gerilim hatlarından, evimizde yaşam alanlarınızda kullandığınız her türlü elektrik ve elektronik cihazların yaydığı elektromanyetik radyasyonun bilinen ve bilinmeyen tüm risklerini %99 oranında azaltmak için tasarlanmış, yerli teknoloji ile üretilen patent korumalı bir buluştur.

● eşsiz görünüm;

EMCARE tül perdeleri korumayı sağlarken, aynı zamanda görünüş olarak normal perde desen ve modelleriyle aynı özelliklerde olması diğer bir önemli başarısıdır.

● kimyasal madde içermez;

Elektromanyetik radyasyon dalgalarından koruyan Emcare perdelerinde kimyasal yada kanserojen içerikli hiçbir madde bulunmaz.

● dayanıklılık;

Emcare perdelerde radyasyonu yutma ve engelleme özelliği dokuma ile kazandırılmıştır. Yıkanarak yada eskiyerek bu özelliğini kaybetmez. İlk gün ki gibi korur.

● fiyat avantajı;

Emcare perdeleri bu seçkin ürünlerini, aynı desen ve modellerdeki koruma faktörü olmayan diğer perdelere göre % 25 fiyat farkıyla satışa sunmaktadır. Bu da EMCARE perdelerinin diğer bir önemli başarısıdır.

● geliştirme yeri ve garanti;

Emcare Radyasyona karşı koruyucu perde serisi İTÜ de geliştirilmiş, %100 yerli, Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından EM Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiş, patent korumalı bir üründür.

● kullanım;

Emcare tül perde serisi, evler, okullar, hastaneler ofisler gibi tüm yaşam alanlarında kullanılır.

● kesitisiz iletişim;

Emcare perdeleri tüm bu elektromanyetik dalgalardan korumayı sağlarken iletişim kesintisiz olarak devam eder.

11.06.2024
Emcare Tekstil : Piri Reis Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No. 203/d Pk. 41700 Darıca - Kocaeli

0 (532) 414 17 77  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim

Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü