Emcare Tekstil, ürünlerinin yüksek teknoloji kullanılarak dokuma ile kazandırılmış özellikleri, %99 oranında elektromanyetik radyasyonu engellediği gibi aynı zamanda da antistatik, izoterm özellikleri ile de hijyenik bir ortam sağlayarak sizin ve sevdiklerinizin, sağlığını ve yaşam kalitesini artırarak koruma sağlar. Tüm bu eşsiz niteliklerinin yanında fiyat avantajı ile de Dünya’da bir ilktir.
EMRadyasyon Koruyucu Perde
Antistres Izoterm Yorgan
Antistres Izoterm Tabanlik
EMR Koruyucu Tulum

Elektromanyetik Radyasyondan koruyan kumaşın eşsiz özellikleri

%99 koruma etkinliği…

Cep telefonundan bilgisayara, TV’den tıraş makinesine kadar tüm teknoloji ürünlerinin (baz istasyonu vb) yaydığı Elektromanyetik Radyasyonun bilinen ve bilinmeyen tüm risklerini %99 oranında azaltarak ve emerek sizi ve sevdiklerinizi korur.


dayanıklılık…

Emcare Elektromanyetik Radyasyonu yutma ve engelleme özelliği dokuma ile kazandırılmıştır. Yıkanarak yada eskiyerek özelliğini kaybetmez. Sizi ilk gün ki gibi korur.


eşsiz görünüm, kullanım...

Emcare Ürünleri tüm yaşam alanlarında kullanıldığı gibi, model-desen-görünüş ve ütüleme-yıkama özellikleriyle de normal perdelerle aynıdır.


kimyasal madde içermez…

Emcare Ürünlerinde kimyasal yada kanserojen içerikli bir madde bulunmaz.


fiyat avantajı…

EMCARE perdeleri bu seçkin ürünlerini, aynı desen ve modellerdeki koruma faktörü olmayan diğer perdelere göre % 25 fiyat farkıyla satışa sunmaktadır. Bu da EMCARE perdelerinin diğer bir önemli başarısıdır.


geliştirme yeri ve garanti…

Emcare Ürünlerin hepsi Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir. Anti-Stres, Hijyen, ve İzotem ürünleri de ayrıca sertifikalı ve patent korumalıdır.


Kesintisiz İletişim

EM CARE ürünlerinde %99 koruma ile kesintisiz iletişim devam eder. %99 oranında ki koruma ile yaşam alanlarımızdaki elektronik aletler ve dışarıdan maruz kaldığımız baz istasyonu gibi cihazların yaydığı radyasyonu en aza indirerek daha güvenli bir yaşam alanı oluşturursunuz. İletişim sorunları ile karşılaşmazsınız.

11.06.2024
Emcare Tekstil : Piri Reis Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No. 203/d Pk. 41700 Darıca - Kocaeli

0 (532) 414 17 77  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim

Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü