Yaklaşık 29 saniye döngüsünde; üzerinizde biriken kinetik enerjiyi antistatik özelliği ile dışarıya atar. Hijyenik özelliği ile ; sağlığa zarar verecek ortamlar oluşmasını engeller. İzoterm özelliği ile ısıl dengeyi sağlar ve ayağınıza sıcaklığı eşit dağıtır. Ter türlü ayakkabı ve terliğe uygulanabilir.

Gün boyu sizi stress, rahatsızlık ve ısı değişimlerinden uzak tutmaya yardımcı olur.

Sağlıklı vücut sağlam ayakta bulunur…

Kalite Sertifikası

İnsanın hayatı boyunca taşıyacağı vücudunun, omurgasının sağlığından, iç; organlarının işleyişine kadar etki edecek olan ayak sağlığıdır. EMCARE Anti-statik, Hijyenik ayak tabanlığı Türkiye ve Dünyada bir ilki gerçekleştirerek Anti-Stres, Hijyenik, Homojen ısı ve koku önleyici özellikleri aynı tabanlıkta bulundurmayı başarmış ve bunu İstanbul Teknik Üniversitesi'nde test ettirip onaylatmıştır.

● Antistatik Özelliği

ile üzerinizde biriken elektrostatik enerjiyi dışarıya atarak gün boyu sizi stres ve huzursuzluktan uzak tutmaya çalışır.

● Hijyen Etkisi

sağlığa zarar verecek ortamlar oluşmasını engeller.

● İzoterm Özelliği

ile ısıl dengeyi sağlar ve ayağınıza sıcaklığı eşit dağıtır. Ayağınızdaki ısının homojen dağılımı topuktan tırmağa kadar dengeli ve eşit ısı ile vucut sağlığınıza yardımcı olur.

11.06.2024
Emcare Tekstil : Piri Reis Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No. 203/d Pk. 41700 Darıca - Kocaeli

0 (532) 414 17 77  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim

Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü