Elektromanyetik radyasyon kaynaklarını 10 kat uzağa taşıyın. Sevdiklerinizi koruyun.Kaliteli bir yaşam sağlık ile başlar...Elektromanyetik radyasyona karşı %99 koruma ve yutma özelliği ile kimyasal veya kanserojen hiçbir madde içermeyen, yıkama ve eskime ile özelliğini kaybetmeyen, hijyenik, İTÜ de geliştirilmiş, Tübitak patent korumalı EM Radyasyon koruyucu tela, astar özellikli perde. (1 Metretül = 100X300cm).

Yetişkin ve Çocuk Elbiseleri, Yatak Odaları ve tekstilin olduğu tüm yerlerde…

Sizin ve markanızı kullananların daha da sağlıklı olmasını istermisiniz!?

Kalite Sertifikası

• EMCARE tela, İnce dokusu sayesinde tüm kumaşlarda tela olarak kullanılabilir.. Hepsinin yıkama ve kullanım şartlarına uygundur. • Daha yüksek koruma faktörlü ürünler, özel istek üzerine yapılmaktadır. • EM CARE tela, Elektromanyetik Radyasyonu yaklaşık 25 dB zayıflatır. Bu zayıflatma oranı, radyasyonun %99 oranında azalması anlamına gelmektedir. • EMCARE EMR'ye karşı koruyucu astar serisi; Takım elbiseler, Ceket, Çocuk elbiseleri, Hamile bayan elbiseleri, pantolonlarda ve ceplerinde astar olarak, üzerimizde taşıdığımız cep telefonun yaydığı radyasyona karşı koruma sağlaması için üretilmiştir.

● Üreticiye yakın olma avantajı ve Fiyat avantajı

• EMCARE ürünlerinin Türkiye’de bulunan tesislerimizde üretilmesi, size hızlı ve kolay tedarik imkanı sağlar. • İTÜde, geliştirilen Emcare ürünlerinde kullanılan teknoloji sayesinde ekonomik bir fiyat aralığına sahiptir.

● Çocuk tekstilinde Emcare kumaşlarının kullanılması

• Günümüz koşullarında kullanmadıkları cep telefonu, wireless, telsiz telefon gibi elektronik aletlerin yaydığı elektromanyetik radyasyona maruz kalan çoçukları %99 oranında korumuş olursunuz. • Çocuk sağlığının herşeyden önemli olduğunu düşünürsek, Emcare ile birlikte markanız talebi artan bir ürün olur.
11.06.2024
Emcare Tekstil : Piri Reis Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No. 203/d Pk. 41700 Darıca - Kocaeli

0 (532) 414 17 77  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim

Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü