Elektromanyetik radyasyona karşı %99 koruma ve yutma özelliği ile kimyasal veya kanserojen hiçbir madde içermeyen, yıkama ve eskime ile özelliğini kaybetmeyen, hijyenik, İTÜ patentli, TÜBİTAK onaylı Elektromanyetik Radyasyon koruyucu cibinlik. Sertifika ile teslim.
Sevdikleriniz uykuda iken Elektromanyetik radyasyon kaynaklarını 10 kat uzağa taşıyın. Sevdiklerinizi koruyun.
Kaliteli bir yaşam sağlıklı bir uyku ile başlar…

● %99 koruma etkinliği;

EMCARE perdeleri, sizi ve sevdiklerinizi korumak için çevremizde baz istasyonları ve yüksek gerilim hatlarından, evimizde yaşam alanlarınızda kullandığınız her türlü elektrik ve elektronik cihazların yaydığı elektromanyetik radyasyonun bilinen ve bilinmeyen tüm risklerini %99 oranında azaltmak için tasarlanmış, yerli teknoloji ile üretilen patent korumalı bir buluştur.

● eşsiz görünüm;

EMCARE tül perdeleri korumayı sağlarken, aynı zamanda görünüş olarak normal perde desen ve modelleriyle aynı özelliklerde olması diğer bir önemli başarısıdır.

● kimyasal madde içermez;

Elektromanyetik radyasyon dalgalarından koruyan Emcare perdelerinde kimyasal yada kanserojen içerikli hiçbir madde bulunmaz.

● dayanıklılık;

Emcare perdelerde radyasyonu yutma ve engelleme özelliği dokuma ile kazandırılmıştır. Yıkanarak yada eskiyerek bu özelliğini kaybetmez. İlk gün ki gibi korur.

● fiyat avantajı;

Emcare perdeleri bu seçkin ürünlerini, aynı desen ve modellerdeki koruma faktörü olmayan diğer perdelere göre % 25 fiyat farkıyla satışa sunmaktadır. Bu da EMCARE perdelerinin diğer bir önemli başarısıdır.

● geliştirme yeri ve garanti;

Emcare Radyasyona karşı koruyucu perde serisi İTÜ de geliştirilmiş, %100 yerli, Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından EM Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiş, patent korumalı bir üründür.

● kullanım;

Emcare tül perde serisi, evler, okullar, hastaneler ofisler gibi tüm yaşam alanlarında kullanılır.

● kesitisiz iletişim;

Emcare perdeleri tüm bu elektromanyetik dalgalardan korumayı sağlarken iletişim kesintisiz olarak devam eder.

22.10.2021
Emcare Tekstil : Piri Reis Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No 203/d Pk.41700 Darıca - Kocaeli

0 (555) 151 23 57  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim