Sevdiklerinizi ve kendinizi uyurken koruyun. Elektromanyetik radyasyondan koruyan antistatik, hijyenik, izoterm (ısıyı homojen yayan) yorgan. Yenileyici ve sağlıklı bir uyku için, siz uyurken sizi korusun. Sertifika ile teslim.

Günümüzün 8 saatini uyuyarak geçirdiğimizi düşünürsek; hayatınızın üçte birini koruyarak geçirin.

Yenileyici ve sağlıklı bir uyku için…

Kalite Sertifikası

● Kaliteli bir yaşam kaliteli bir uyku ile başlar

Kumaş üretiminde çağımızın görünmeyen sessiz ve ölümcül bir tehlikesi olan elektromanyetik radyasyonu engelleyen tekstil markası EM CARE serisi artık anti stress özelliğini de sizlere sunuyor. En gelişmiş kumaş üretim teknolojisi ile üretilen Emcare yorgan, sağlığınızdan ve bütçenizden ödün vermeden mükemmel bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Koruma faktörü yaklaşık 25 db dir.

● Siz uyurken sizi korusun!...Elektromanyetik Radyasyondan Korunma

EM CARE uyku seti, uyuduğunuz zaman içinde etrafınızda zararlı radyasyon yayan tüm cihazlara karşı sizi korumaktadır. Antistres özelliği; gün içerisinde aldığını stresi minimize eder. Hijyenik özelliği ile ; sağlığa zarar verecek ortamlar oluşmasını engeller. İzoterm özelliği uyurken tüm ısıyı vücudunuza eşit dağıtır.

● Sertifika ile teslim

EM CARE ürünleri TÜBİTAK veya İTÜ’den alınan sertifikalar ile teslim edilir.

● Emcare Antistres

Vücudunuzda bulunan static elektrik enerjisi EM CARE ürünün özel metalize ipliklerinde harcanır. Bu nedenle Emcare anti stress uyku seti güne huzurlu ve zinde başlamanızı sağlar.

● Hijyenik uyku alanı

EM CARE kumaşlarında kullanılan gümüş içeren ipler sayesinde hijyenik özelligi ve anti-alerjik özelliği sayesinde keyifli bir uyku için sağlığa zarar verecek ortamlardan arınmasına yardımcı olarak hijyenik ortamı sağlar.

● Dengeli ısı

Isıl dengeyi sağlar ve vucuda sıcaklığı eşit dağıtır. Vucut ısısının homojen dağılımı tüm vucuda dengeli ve eşit ısı ile sağlığına yardımcı olur.

● İTÜ patentli üretim ve Tübitak onaylı ürünler

EM CARE ürünleri İTÜ de geliştirilmiş patentli, İTÜ veya TÜBİTAK onaylıdır.

11.06.2024
Emcare Tekstil : Piri Reis Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No. 203/d Pk. 41700 Darıca - Kocaeli

0 (532) 414 17 77  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim

Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü