Elektromanyetik Alan Radyasyonu Önleyen Emcare Ürünleri Online Satış
Genel Bilgiler ve Satış Koşulları
Garanti ve İade:
Siparişim eksik, yanlış ya da hasarlı teslim edilirse ne yapmalıyım? Bu durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız. Telefon ((0555) 151 23 57) ya da e-posta (info@emcaretekstil.com) aracılığıyla Emcare Tekstil ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi verdiğiniz takdirde siparişinizin telafisi en kısa zamanda gerçekleştirilecek ve bu işlem için gereken kargo masrafları Emcare Tekstil tarafından karşılanacaktır.

Satın aldığım ürünlerin garanti süresi nedir?
Emcare Tekstil’den satılan tüm ürünler Emcare Tekstil garantisi altındadır, garanti şartları ürüne ve markaya bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır.

Satın aldığım ürün arızalı/defolu çıktı, ne yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ambalajlı ürün üretimden kaynaklanan bir hata ile size gönderildiyse, garanti veya sorumluluk süresi içerisinde ürününüzü, aynı ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Telefon ((0555) 151 23 57) ya da e-posta (info@emcaretekstil.com) aracılığıyla Emcare Tekstil ile iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Satın aldığım ürünün garanti belgesi yok, ne yapmalıyım?
Satışa sunulan tüm ürünlerimizde faturanız aynı zamanda garanti belgesi yerine geçmektedir. Garanti süreci faturanız üzerindeki tarih esas alınarak başlatılacaktır.

Satın aldığım ürün bozuldu, aldığım üründen memnun kalmadım, ne yapmalıyım?
Eğer almış olduğunuz ambalajlı ürünün normal kullanım şartları içerisinde üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle bozulduğunu ya da üründen memnun kalmadığınızı düşünüyorsanız, bu yöndeki şikâyetinizi lütfen, sorununuzu ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını içeren bir e-postayı info@emcaretekstil.com adresine gönderiniz.

Sipariş ettiğim ürünü nasıl iade edebilirim?
Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. 7 gün içerisinde Telefon ((0555) 151 23 57) ya da e-posta (info@emcaretekstil.com) aracılığıyla Emcare Tekstil ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra size e-posta ile gönderilecek iade bildirim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, formda belirtilen e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından, ürünü Emcare Tekstil merkez adresine; paket ve içeriğindeki tüm döküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte ödemeli olarak bize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemeniz. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi kullanıcıdan kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir. Teslim alındıktan sonraki 7 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Emcare Tekstil tarafından iade alınamayacaktır. Ambalajsız satılan ürünlerimizde iade yoktur.

Emcare Tekstil’den aldığım ürünü ya da Emcare Tekstil’den alınarak bana gönderilen hediyeyi değiştirmem mümkün mü?
Emcare Tekstil’den alınan ambalajlı ürünleri faturanızla fatura tarihinizden itibaren 7 gün içerisinde aynı ürün ile değiştirme imkânına sahipsiniz. Emcare Tekstil internet sitesi üzerinden almış oduğunuz ambalajlı ürünün aynısı ile 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Hediye ürünlerde malesef degişim yoktur.

İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?
Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere Emcare Tekstil herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.

Ödeme ve Teslimat Şartları Ödeme:
Emcare Tekstil’den sipariş ettiğiniz tüm ürünleri aşağıdaki ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Kredi kartı ile peşin ödeme: Tüm Visa ya da Mastercard sahibi müşterilerimiz, ödemelerini takstli yada tek seferde ödeyebilme seçeneğine sahiptirler. Havale: Sitemizden yapacağınız alışverişinizde havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat:
Siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Emcare Tekstil mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 4 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

Gizlilik & Güvenlik:
SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.dericlub.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli alıveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir." Emcare Tekstil kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

Kullanıcı Güvenliği ve Gizliliği Bildirgesi:
Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek en uygun sistem performansı sağlanmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği:
Emcare Tekstil 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir) Encare Tekstil hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Veri Güvenliği:
Emcare Tekstil şatış bölümü sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Emcare Tekstil kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği:
Emcare Tekstil’e verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Veri Paylaşımı:
Emcare Tekstil yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri dericlub.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi:
Emcare Tekstil en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve de alışveriş yapan müşteriler için 128 bit SSL sertifikası ile güvenli bağlantı sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta Emcare Tekstil çalışanları da dâhil olmak üzere erişilmesi imkânsızdır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi. Emcare Tekstil Alışveriş Sözleşmesi :

1. 18 yaşından küçükler emcaretekstil.com dan alışveriş yapamaz.

2. Alışverişlerinizi "Kapıda ödeme","Kredi Kartı" (Visa - Master Card) ,"Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 7 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

3. Emcare Tekstil tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV hariç, TL olarak ifade edilmiştir.

4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Emcare Tekstil sorumlu değildir.

5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6. Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@emcaretekstil.com a yazarak durumu Emcare tekstil’e bildirebilirsiniz. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum info@emcaretekstil.com a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Emcare Tekstil sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7. Satın aldığınız ürünleri tümünü ambalajını açmadan teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde faturası ile birlikte, kargo bedelini ödeyerek, gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Internet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir.

8. Emcare Tekstil , güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.

9. Emcare Tekstil’den alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

EMR Koruyucu Tekstil Ürünler

Kalite Sertifikası

11.06.2024
Emcare Tekstil : Piri Reis Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No. 203/d Pk. 41700 Darıca - Kocaeli

0 (532) 414 17 77  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim

Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü